GÖNDERİ TAKİP
Kullanıcı Adı
Parola
Antalya'da ilk kez online
Gönderi Takibi , bu sayede
gönderinizin teslim edilip edilmediğini edildiyese kime teslim edildiğini görebileceksiniz
SIKÇA SORULAN SORULAR
Gönderimi nasıl takip edebilirim ?
Dağıtım bitiminde raporlama yapılırmı ?
Fiyatlandırmada belirleyici olan etkenler nelerdir ?
Motokurye ile evraklarım ne kadar zamanda teslim edilir ?
Ne kadar sürede teslimat yapılır ?
Gönderiler adresten alınır mı ?
Ödeme nasıl yapılır ?
DAĞITIM ŞEKİLLERİ


Kimlik Dökümlü Dağıtım
Gönderi alıcıya; (müşterinin istediği üzerine alıcının sadece kendisine veya adreste teslim edilmesi istenen yetkili birine) adı soyadı Tc. Kimlik numarası kimliğin verildiği tarih ve yer gibi ibareler alınarak imza karşılığı teslim edilir.

İmzalı Raporlu Dağıtım
Gönderi; üzerindeki adreste alıcıya, alıcının 1.dereceden yakınlarına veya alıcı adına yetkili(Müdür, danışma, sekreter, güvenlik)şahıslara adı, soyadı, telefonu ve imzası alınarak teslimat yapılacaktır. Dağıtım bitiminde ayrıntılı raporlama (teslim alan telefon numarası, iadeler, iade sebepleri) yapılarak müşteriye sunulur.

Kanıtlı Raporlu Dağıtım
Alıcının adreste bulunamadığı durumlarda adresten elektrik, su, gaz numaraları veya apartman ismi alınarak gönderinin posta kutusuna bırakıldığı dağıtım yöntemidir.
İş bitiminde ayrıntılı raporlama yapılarak müşteriye sunulur.

Adressiz Dağıtım
Hazırlanmış planlara bağlı kalmak koşulu ile belirli coğrafi alanda (cad, sok bulvar, mah, semt gibi) yapılan adressiz posta kutularına veya elden dağıtılan el broşürü veya tanıtım broşürü dağıtım yöntemidir.

Oluşum Kurye olarak adressiz dağıtımlarda yaşanılan güven problemini aşmak ve dağıtımın kontrol edilebilirliğini sağlamak amacıyla sektörde bir ilk olan adressiz dağıtımlarda da raporlama sunmaktadır.