GÖNDERİ TAKİP
Kullanıcı Adı
Parola
Antalya'da ilk kez online
Gönderi Takibi , bu sayede
gönderinizin teslim edilip edilmediğini edildiyese kime teslim edildiğini görebileceksiniz
SIKÇA SORULAN SORULAR
Gönderimi nasıl takip edebilirim ?
Dağıtım bitiminde raporlama yapılırmı ?
Fiyatlandırmada belirleyici olan etkenler nelerdir ?
Motokurye ile evraklarım ne kadar zamanda teslim edilir ?
Ne kadar sürede teslimat yapılır ?
Gönderiler adresten alınır mı ?
Ödeme nasıl yapılır ?Dağıtım sektöründe kalıcı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmak amacı ile uzun yıllar bu konuda edindiğimiz bilgi ve deneyimimiz sonucunda 2004 yılında kurmuş olduğumuz Oluşum Kurye; alıcı ve gönderen arasındaki çözümü hedeflen, kişiye ve firmaya özel rasyonel çözümler üreten, sektöründe Antalya ili ve çevresinde öncü bir kuruluş olmanın verdiği güvenle Antalya halkı ve iş dünyasına daha hızlı, daha güvenli ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Dünyada gelişmiş ülkelerin tamamında ve Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerde uygulanan profesyonel yaklaşım ve hizmet kalitesini Antalya halkı ve iş dünyasının hizmetine sunmaktadır.

Günümüz şartlarında piyasaların ve dünyanın hızına yetişebilmek, güçlü ve büyüyen firmalar arasında yer alabilmek için çalışma şekillerinin bu hıza ayarlanmasının, dost, ahbap ilişkilerinden ziyade alanlarında uzmanlaşmış güvenilir firmalarla çalışmanın gerekliliği ortadadır.
Güven duygusunun kaliteli hizmet ve bu hizmetin sürekliliğiyle ilgili olduğunu bilen Oluşum Kurye, kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeme gayreti içerisindedir.

Sayıları her geçen gün artan özel dağıtım firmalarının gerekli alt yapıyı oluşturmadan yaptığı hatalı ve amacına ulaşmayan dağıtımlar, işveren firmaların bu sektöre olan güvenini büyük ölçüde zedelemiştir.
Oluşum Kurye olarak genç ve deneyimli ekibimizle, sektördeki bu sıkıntıyı öncelikle Antalya’da değiştirmeyi hedefliyor, zaman; kaliteli, güvenli ve süratli hizmet veren özel dağıtım firmalarının ayakta kalmalarını sağlayacaktır diye düşünüyoruz.


Farkımız !

Düşünce yapısı- Firma ve kişilerin her birinin farklı olduğunun bilincindedir; ve ihtiyaçlarında farklı olacağını varsayarak işe başlar.

Geniş uygulama alanı-
Sadece Antalya'da değil toplu dağıtımlarda acentalığını yürüttüğü firmalar aracığı ile Türkiye'nin her yerine ulaşabilmektedir.

Farklı Hizmet seçenekleri – Oluşum Kurye farklılaşmanın doğurduğu talebi ve beklentilerdeki çeşitliliği karşılamak amacı ile hizmetlerine hep yenilikleri eklemeyi var olanları geliştirmeyi amaç edinmiştir.Bu kapsamda Son 3 yılda Antalya’daki kurye firmaları arasında ilk defa Gönderi Takip sistemini kurmuş,ilk defa adressiz dağıtımlarda raporlama sunmuş,ilk defa profesyonel anlamda motokurye,ekspreskurye,kiralık kurye sistemlerini geliştirmiş, ilk defa abonelik seçenekleri geliştirmiş,ilk defa gece 24’e kadar ve hafta sonları kurye hizmeti vermiştir.İlkleri devam ettirme gayretinde olacağımızı taahhüt ederiz.

Devamlılık- Çalışamaya başladığı her işi, her seferinde aynı özenle gerçekleştirmektedir.

Yeniliklere açıklık - Büyük ve büyüyen bir firma olmak, teknolojiyi ve gelişmeleri takip edip adaptasyonu hızlı bir şekilde sağlamaktan geçer. Oluşum Kurye olarak her gün bir şeyler öğreniyor ve bunu işlerimizde uygulamaya özen gösteriyoruz.