GÖNDERİ TAKİP
Kullanıcı Adı
Parola
Antalya'da ilk kez online
Gönderi Takibi , bu sayede
gönderinizin teslim edilip edilmediğini edildiyese kime teslim edildiğini görebileceksiniz
SIKÇA SORULAN SORULAR
Gönderimi nasıl takip edebilirim ?
Dağıtım bitiminde raporlama yapılırmı ?
Fiyatlandırmada belirleyici olan etkenler nelerdir ?
Motokurye ile evraklarım ne kadar zamanda teslim edilir ?
Ne kadar sürede teslimat yapılır ?
Gönderiler adresten alınır mı ?
Ödeme nasıl yapılır ?
Kurye Hizmetleri , Moto Kurye , Express Kurye , Kiralık Kurye Antalya

MOTO KURYE
Motokurye hizmeti gönderinin teslim alındığı gün içerisinde alıcı adresine teslim edilmesini içerir. Bu hizmet şeklinde operasyon bölümümüze alım için bildirilen adresin bağlı olduğu bölgeden sorumlu kurye yönlendirilir. Gönderiyi teslim alan kurye dağıtım planı içerisinde mümkün olduğunca hızlı ve sorunsuz şekilde aynı gün içerisinde teslimatı sağlar. Gönderiniz teslim edildiğinde size mail veya telefonla teslim bilgisi verilir.

Motokuryelerimiz Antalya merkezde 1-3 saat ilçelerinde ise 1-5 saat içinde teslimat sağlamaktadırlar.

EXPRESS KURYE
Ekspres kurye hizmeti çok acil olan gönderiler için kullanılan bir kurye sistemidir. Bu hizmet şeklinde operasyon bölümümüze kurye ihtiyacı bildirilmesinden itibaren en yakındaki kurye adrese yönlendirilir. Gönderiyi teslim alan kurye başka hiçbir ekstra adrese uğramadan mümkün olan en kısa sürede alıcı adresine gider ve teslimatı gerçekleştirir. Bu kurye sistemi motokuryeden çok daha hızlı ve gönderinin alımından teslim edildiği ana kadar sadece size özel bir hizmet şeklidir. Gönderiniz teslim edildiğinde size mail veya telefonla teslim bilgisi verilir.

Ekspresskurye ile Antalya merkezde 30-45 dk.İlçelerde 1-3 saat arasında teslimat sağlanır.

KİRALIK KURYE
Kiralık kurye hizmetimiz sürekli olarak kurye hizmetinden faydalanan firmaların maliyetlerini düşürmek adına aylık veya haftalık verilen bir hizmettir. Kiralanan kurye yâda kuryeler sadece sizin için hizmet ederler. Kiralık kurye hizmeti sayesinde maliyetleriniz düşer, sizi ve müşterilerinizi daha iyi tanıyacak kuryeler sayesinde bütün gönderilerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Motokurye ve ekspres kurye hizmetimiz haftanın yedi günü gece 24’e kadar verilmektedir.Pazar günleri ve akşam 20 den sonra iletişim kısmında bulunan gsm numaralarından yetkili kişilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizin isteğiniz üzerine sizin dışınızda bir adresten başka bir adrese de ekstra bir ücret talep etmeden kurye hizmeti vermekteyiz.