GÖNDERİ TAKİP
Kullanıcı Adı
Parola
Antalya'da ilk kez online
Gönderi Takibi , bu sayede
gönderinizin teslim edilip edilmediğini edildiyese kime teslim edildiğini görebileceksiniz
SIKÇA SORULAN SORULAR
Gönderimi nasıl takip edebilirim ?
Dağıtım bitiminde raporlama yapılırmı ?
Fiyatlandırmada belirleyici olan etkenler nelerdir ?
Motokurye ile evraklarım ne kadar zamanda teslim edilir ?
Ne kadar sürede teslimat yapılır ?
Gönderiler adresten alınır mı ?
Ödeme nasıl yapılır ?
SIKÇA SORULAN SORULAR

A) Gönderimi nasıl takip edebilirim?
Oluşum Kurye Antalya'da ilk kez sunulan bu hizmetle gönderinizle ilgili tüm dağıtım aşamalarını, size verilecek özel müşteri numaranız ve şifrenizle web sayfamızdaki "Gönderi takip ekranından izlemeniz mümkündür.
Ayrıca motokurye ve ekspres kurye hizmetinden faydalanıyorsanız ; gönderiniz teslim edildikten sonra kurye tarafından operasyona teslim bilgisi verilir. Bu bilgi göndericinin mail adresine veya isteğe göre telefon edilerek bildirilir.

B) Dağıtım bitiminde raporlama yapılırmı?
Oluşum Kurye gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirdikten sonra size ayrıntılı raporlama sunar. Gönderilerinizin teslimat tarihlerini, teslim alan bilgilerini ve telefon bilgilerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

C) Fiyatlandırmada belirleyici olan etkenler nelerdir?
Fiyatları belirlemede;dağıtımın şehir içi veya ilçe olması,gönderi ağırlığı,istemiş olduğunuz dağıtım türü(imzalı,imzasız,ınsert.gibi) ve dağıtım süresi en önemli etkenlerdir.Kurye hizmeti için tercihinizin motokurye veya ekspres kurye olması ve gönderici ile alıcı adresi arasındaki mesafe belirleyici rol üstlenir.

D) Motokurye ile evraklarım ne kadar zamanda teslim edilir?
Motokurye ile Antalya merkezde 1-3 saat ilçelerde 1-5 saat arasında teslimat sağlanır.Ekspres kurye ile teslimatlarda ise bu süre merkezde 30-45 dk. İlçelerde 1-3 saat arasında yapılır.

E) Ne kadar sürede teslimat yapılır?
Dağıtım süresi gönderi adeti ve dağıtımşekliyle(kimlik dökümlü,imzalı,imzasız..) orantılıdır. Bu süre dağıtım şekillerine ve adetine göre 2 ila 10 gün arasında farklı seçeneklerde gerçekleştirilebilir.

F) Gönderiler adresten alınır mı?
Çoklu dağıtımlarda gönderiler 08.00-19.00 saatleri arasında görevlendiren ekip tarafından gönderi alım fişi düzenlenerek teslim alınır ve ertesi günün dağıtım planına dahil edilir.Kurye hizmetinde ise haftanın 7 günü gece 24’e kadar ister göndericiden ister sizin belirleyeceğiniz bi adresten alınır ve bi kaç saat içinde teslimatı sağlanır.

G ) Ödeme nasıl yapılır?
Kurye teslimatlarında ödeme seçenekleri abonelik sistemine göre belirlenmiştir. Toplu dağıtımlarda ise dağıtım bitiminde kesilen fatura tarihinden itibaren 1 hafta içinde peşin olarak veya karşılıklı imzalanan sözleşme gereği belirlenen bir tarihte ödeme yapılır.

<< GERİ